• Tel: +90 216 577 04 34
  • Eposta: info@unigen.com.tr

Hakkımızda

Onto Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri; kablolama, ısıtma, soğutma ve havalandırma tesisatlarının zeminde yoğun olarak kullanıldığı mekanlarda gerek duyulan, tüm estetik ve fonksiyonel koşulları sağlayan sistemlerdir.

unigen

Yapı sektörüne alternatif ürünler sunmayı hedefleyen Unigen Yapı Malzemeleri,
ticari tip zemin kaplamaları ve uygulamaları konusunda uzmanlaşmıştır.
Zemin yapı kimyasalları ile başlayan ticari portföyümüz zaman içinde ticari tip pvc zemin kaplamaları, karo halı, kauçuk zemin kaplamalarının ürün gamına eklenmesiyle çeşitlenmiştir. LG FLOORS, MODULYSS, GAMRAT, DECORIA, DICKSON gibi dünyanın önde gelen markalarının distribütölüğünü yaparak sektörde her zaman nitelikli ürünlerle yer almayı amaç edindik. Modern mimari projelerde gelişen teknolojiler ile birlikte kullanıcıların ihtiyaçlarına eksiksiz cevap verebilmek adına 2008 yılında ONTO yükseltilmiş döşeme sistemleri portföyümüze katılmıştır.  ONTO yükseltilmiş döşeme sistemleri bir UNIGEN markası olup, Onto sunta özlü panel ve galvanize çelik alt yapı sistemleri  İstanbul’ da ki fabrikamızda üretilmektedir.

Yükseltilmiş döşeme sistemleri çözümlerinde yüksek ürün kalitesi, optimum  maliyet ve hızlı teslimat ile hizmet vermek gayesi içindeyiz.

Portföyümüzde bulunan homojen/heterojen rulo pvc zemin kaplama alternatfileri ile ONTO Pvc kaplı panel seçeneklerinde geniş bir renk kartelası sunmaktayız. Enkapsüle panel alternatifleri ile birlikte sunabildiğimiz portföyümüzde yer alan MODULYSS karo halı ve DECORIA looselay pvc zemin kaplama alternatifleri ile yükseltilmiş döşeme sistemini fonksiyonel olduğu kadar, dekoratif bir seçenek haline getirmekteyiz.

2014 yılı itibari ile yapı sektöründe 10.yılımızı doldurmanın, binlerce projede, milyonlarca m² ürünle yer almanın haklı gururu içerisindeyiz. Birlikte geçirdiğimiz 10 yıl süre zarfında değişmeyen tek şey  "İlk Gün ki Heyecanımızdır".

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet politikamız ile geçirdiğimiz 10 yılın birikimini önümüzde ki dönemlere aktarıp, yeni fikirlerle geliştirerek, kaliteli, yenilikçi, çevre dostu ürünleri nitelikli kadromuzla birlikte müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

 

onto_logo