Hakkımızda

Hakkımızda

2004 yılında kurulan Unigen, ilk günden beri, yenilikçi ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmak  amacı ile ticari tip zemin kaplamalarında  birçok ürün grubunu bir araya getirmektedir.

Onto Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri, Unigen Yapı Malzemeleri A.Ş.’nin  markası olup, 2009 yılında üretime başlanarak ürün portföyüne eklenmiştir. Onto markası ile sunta ve kalsiyum sülfat özlü panel çeşitleri ve konvansiyonel ve sismik alt yapı sistemleri tasarımı ve üretimi Düzce 1. OSB’de yer alan 7.000 m2 si kapalı alan olmak üzere 20.000 m2 lik üretim tesisinde yapılmaktadır.

Unigen portföyünde yer alan Onto yükseltilmiş döşeme sistemleri, hayallerdeki tasarımları zeminlere yansıtırken  tüm fonksiyonel ihtiyaçlara alternatif çözümler sunmaktadır. Unigen, müşteri memnuniyetini önceliğine alan hizmet yaklaşımı ile  projelerin farklılaşan taleplerine çözüm üretebilmek adına ürettim yaptığı ürünlerin yanına ithal, farklı sistem çözümlerini de katmaktadır. Onto& Maru ve beton özlü yükseltilmiş döşeme sistemleri  ithal ürün gruplarını oluşturmaktadır.

Unigen porföyünde, lokomotif ürün grubu olan yükseltilmiş döşeme sistemleri dışında, ticari tip sınıfında karo halı, örgü vinil, LVT ve rulo PVC kategorilerinde farklı birçok markanın ürünleri yer almaktadır. Yükseltilmiş döşeme sistemleri diğer kategorilerle birlikte sunulduğunda teknik bir ürün olmanın yanında estetik bir ürün olarak ta değerlendirilmektedir.

Unigen Yapı’nın temsilciliğini yaptığı diğer markalar ve ürün grupları;

  • Karo halı ; modulyss®  , IVC Commercial
  • Örgü Vinil  ; Dickson®
  • LVT ; IVC Commercial - Decoria
  • Rulo PVC ; IVC Commercial - Tarkett

Unigen Yapı, eğitim, sağlık, HORECA, ofis binaları gibi yoğun trafiğe sahip tüm mekanlarda deneyimli kadrosu, kaliteli ürün grupları ve alternatif uygulama metotları  ile çözüm ortağı olmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında bulunan önemli projelerde, Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen mimari grupları ve İnşaat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Misyonumuz

 

  • Alternatif ürünler ve yenilikçi çözümler ile yaşam alanları sunmak ve uzmanlık alanında tercih edilen marka olarak büyümek,
  • Uluslararası standartlara uygun, çevreye duyarlı, insan sağlığını gözeten ürün ve hizmetler sunmak,
  • Müşteri odaklı yaklaşım ile kalite, fiyat ve termin konularında optimum ürün ve hizmetleri tek noktadan sunabilen çözüm ortağı olmak,
  • Konusunda uzman, şirketin temel değerlerine sahip, aidiyet duygusu yüksek bir kadro ile hizmet vermek,
  • Sosyal sorumluluklarının bilincinde, müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve tüm paydaşlarımızı gözeten politikalar izlemek.

Vizyonumuz

Her adımda…

 

Designed By Fikirbuzz

©Copyright 2020

KVKK Çerez Politikaları Aydınlatma Metni